Mi floorball - játékok és játékszerek - №2-2018

Sports Game floorball (fordításban angol - „a labda a földön”) - egyfajta jégkorong, csapatsport, amelyben a játékosok a két oldalán próbál gólt ellen ellenfelek segítségével pálca.

Floorball kölcsönzött szabályok különböző jégkorong. A gyeplabda, florbolisty végre a sportcipők nélkül korcsolyát. Mint jégkorong a jégen, sportolók a padlón is játszani a labdát, és nem vesz részt a játékban hatalmi technikákat. Tól jégkorong jégen venni a kis méret a játéktér, a tagok száma játszani.

Szerint a nemzetközi szabályok, minden csapat a bíróság ugyanakkor lehet egy maximum hat játékos - öt területen, és a kapus. Ezen túlmenően, csere játékosok nagyon gyakran fordulnak elő, valamint a „shaybistov” egész ötös. És annak kapui mindkét csapat a játéktér nem az első sor a jégkorong a labdát a jégen, és a füvön, és egy kis „visszalépünk” tőlük mélyére területén, lehetővé téve florbolistam játék és a kapunál.

Helyezzük a játékot. A játék zajlik a platform mérete 40 × 20 m, körülvéve egy tábla magassága 50 cm, lekerekített sarkokkal.

A kapu vonalat beállítani őket jelölést a parttól 1,6 m-re egymástól. Keretek kapu mérete 1600 × 1150 × 650-400 mm kell meghatározni az előírt szintet az oszlopok. ajtókeret egy puha háló és a háló-függöny.

Minden csapatnak megvan a saját területe csere játékos. A hossza az egyes helyettesítő terület oldala mentén a gyöngy - 10 m. Közel a középvonaltól helyettesítő terület határa 5 m belőle. Designated players szerepelnek a helyettesítés zónában.

Játék idő. Rendes játékidő három időszakokban 20 percig, és két 10 perces szünetet. Játék idő csak úgy lehet megszakítani kapcsolatban a cél, a büntetés, a büntetés dobja időintervallum kérésére a csapat, a bíró a jel, hogy hagyja abba a játékot. Azonban az elmúlt három perccel a rendes időben a játék meg kell „tiszta”: a játék szünetel után minden alkalommal megáll.

Tag. Minden csapat képes rögzíteni maximum 20 játékos a pontozó lap. Kapusok és csapatkapitány rögzíteni kell a jegyzőkönyvben. Kapus nélkül játszik egy bottal. Belül goalmouth, tudja verni a labdát bármely testrész. Ha a játék során a kapus teljesen elhagyja a kapuelőtérben, ő visszatérni úgy vélik, egy mező játékos, de bot nélkül. Csere játékos a mérkőzés alatt lehet tartani bármikor, korlátlan számú alkalommal.

Bírák. Match tölteni két játékvezető egyenlő hatóságnak. Beszélj a játékvezetők a jogot, hogy csak a csapatkapitány.

Ruházat, berendezés, leltár. Minden mező a játékosok minden csapat öltözött egyaránt. Ruházat áll pulóverek, nadrágok és a golf. Minden játékos - a sportcipők.

A labda átmérője 72 mm 26 lyuk 10 mm átmérőjű legyen fehér, gömb alakú, műanyagból készült, és van egy súlya 23 g.

Stick műanyagból készült, és a súlya nem több, mint 380 g A nyél kerek, élek. A penge golfütő kell jegyezni, hajlítása nem haladhatja meg a 30 mm-t.

Az elv a rally ugyanaz, mint a jégkorong a jégen.
Bevezető rúgás a csapat, amely ellentétes, ahonnan a labda elhagyta a területet. Bevezető ütés ütés ki a 1,5 m-re az oldalon, ahol a labda áthaladt a határ menti területen, de mögötte a képzeletbeli meghosszabbítása a gólvonaltól. Blow alkalmazott kibír. Ha a labda után üti a nyitó belép a cél, a cél nem szereznek.<
Szabadrúgás felvisszük egy hely, ahol a szabályokat megsértették, de nem maradt a képzeletbeli meghosszabbítása a gólvonalon vagy közelebb, mint 3,5 m goalmouth. Gól a cél egy szabadrúgás jár.
Szabaddobást lejátszó hordoz, amely ellentétes amely megsértette a játékszabályokat, ami a kinevezését. A védekező csapat megakadályozza az esélye a helyzetek kapujában szabályok megsértése, ami a szabad hit vagy a büntetést. Különböző megsértése a jogot, hogy jelöljön ki két percre, és ötperces Technikai Kisbüntetés hogy távolítsa el a játékos a területen ebben az időben.
Nincs gól. Figyelembe kell venni, oda, ha megfelelően számolni, és megerősítette a rally a központi pont a területen.

A legfontosabb előnye Floorball
Ebben a csodálatos játékot lehet játszani bármilyen sima felületre, és a különböző bevonatok. A versenyben részt vehet a fiúk és a lányok, és a nagyszülők. Szabályzat ellen hatalmi harc, játék csúzli és a labda semmissé a sérülés veszélye, és a játékosok nem hozza kárt a helyszínen.
Floorball - egy játék, amely a magas képzettségi florbolistov az improvizáció, a csapatmunka, a képesség, hogy harcolni a végén az nyer. A nagy előnye a floorball csapat a karakter, fejleszteni képes alárendelni személyes érdekek azoknak a kollektív. Minden játékos versenyezni a rivális a sebesség, erő, gyorsaság, állóképesség, így a legtöbb florbolistov különböző harci szellem, bátorság, képes leküzdeni nehézségek és a játszótéren, és a mindennapi életben.