Viszont a kimenetele annak szükségességét, hogy figyelembe vegyék - Tippek a profiktól

Exodus - a végeredmény a mérkőzés, amely licitáló fogadások. Ha a kiválasztott eredmény egybeesik az eredmény egy sportesemény - a tét nyer, nem ugyanaz - veszít.

Festés sportesemény osztható mag és a kettős eredményeket. Számos fogadók ismeri csak 1x2 festmény: a győzelem az első sorsolás, a győzelem az utóbbi. De nem szabad elfelejteni, a kettős piaci eredmények:

• első győzelem vagy döntetlen (1X)
  • győzelem első vagy a második (12)
  • második győzelmét, vagy döntetlen (X2).

Hogyan kell fogadni a kimenetele a mérkőzés

Viszont a játék kimenetelét egyszerűek. Fogadóknak kiválasztja a mérkőzés, és kiválasztja a legvalószínűbb, az ő véleménye, az eredmény.

Például vizsgálva a csapat statisztika és a legfrissebb hírek, licitáló dönt, hogy a mérkőzés „Zenit” - „Spartacus” lesz döntetlen. Fogadóknak vonal megnyílik a fő eredmények a mérkőzés, „Zenit” - „Spartacus” a bukméker és fogadás a döntetlen (X). Ha a játék végén egy békés kimenetele a legtöbb időt - a tét nyer, nincs - veszít.

Mit kell figyelembe venni a kimenetele a tét

Viszont a kimenetele a foci vagy hoki játék csak akkor fogadja el a fő ideje. Ez különösen igaz a rájátszásba, ahol döntetlen esetén egy túlórát, de a bukméker csak úgy néz ki, a szokásos időben.

Például a játékos tétet a győztes csapat Chile felett Portugália a Konföderációs kupa. A rendes játékidő zárult az eredmény 0: 0 - a tét elveszik, de a chilei és megnyerte a Penalty.

Ugyanez a jégkorong. Például ütemben nyerő „Vanguard” a „Barys”, tudatában kell lennie, hogy a „Vanguard” meg kell nyerni a szabályozás, mintsem a végén a lövöldözés vagy hosszabbítás.

A kosárlabda, fordított a helyzet - az arány a győztes az egyik csapat jelent és a túlóra.

Sajátosságai fogadások eredményét a fennmaradó mérkőzés

Egyes fogadóirodák kínálnak fogadás kimenetele a fennmaradó időben. Például a 63. percben egy focimeccsen, „Köln” - „Wolfsburg” 1: 0 javára „Köln”, és a licitáló hozza a győzelem „Wolfsburg” a fennmaradó időben.

Ez azt jelenti, hogy 63 perc elteltével, mintha egy új játékot kezd. Ha a „Wolfsburg” még a pontszám, és a mérkőzés vége 1: 1 az arány a játék, mert ha vesszük 63 perc „Wolfsburg” nyert 1: 0-ra.

Viszont a szemközti eredmények

Viszont a szemközti eredmény - egy szinonimája a villa. Különböző fogadóirodák különböző idézetek ugyanazon esemény. Vannak olyan helyzetek, amikor a fogadás ellentétes eredmény a mérkőzés különböző hivatalok fog garantált nyereséget.

Például a bukméker „A” ad megnyerni Nadal Djokovic együtthatója 2,15, és a bukméker „B” -vel Djokovic győzelem Nadal együttható 2,05. Ütemben 100 $ átellenes eredményekre profit garantált.